Namelių nuoma

Namelių nuoma, sodyba BrazylijaArtėjant šiltiesiems orams, o galbūt tiesiog Jūsų atostogoms, pradedate mąstyti kurgi būtų galima rasti nuostabią vietą Jūsų užsitarnautam poilsiui? Pasirinkti galite iš daugybės dalykų – viešbučiai ir SPA centrai miestuose ir užmiesčiuose, įvairios sodybos ar rąstiniai nameliai prie ežero. Svarbiausia išsirinkti, ko jums labiausiai norisi: jaukaus  ir erdvaus viešbučio kambario su burbuline vonia ar gamtos ir natūralumo. Tų, kurie galvoja praleisti savo atostogas paprastoje erdvėje, tačiau nori pajusti ramybę, gaivą  ir tikrą natūralų atsipalaidavimą gamtoje, dažniausiu pasirinkimu tampa medinių namelių nuoma.

Kaimo turizmo sodyba  „Brazylija“ būtent Jums ir siūlo pasinaudoti viena iš sodybos teikiamų paslaugų – namelių nuoma. Medinis namelis suteiks Jums kokybišką bei praktiška poilsį, ypač tiems, kurie yra pervargę nuo įtempto gyvenimo tempo didmiesčiuose, daugiabučiuose ir norisi pabėgti nuo žmonių šurmulio bei atrasti ramybę, tylą ir atsipalaidavimą natūralioje aplinkoje, kurioje net gamtos skleidžiami kvapai sukuria tam tikrą meditacinę atmosferą. Medinių namelių nuoma yra puikus pasirinkimas tiek šeimoms, tiek poroms, draugams, o galbūt tokio poilsio norisi netgi vienam. Mūsų kaimo turizmo sodyba siūlo pasimėgauti keturiais šeimyniniais mediniais nameliais, taip pat galime pasiūlyti ir trijų dviviečių medinių namelių nuomą. Šalia medinių namelių rasite didelį smėlio paplūdimį, kuriame galės žaisti vaikai, taip pat atsigaivinti maudynių vietoje. Mes suteiksime Jums galimybę pasimėgauti pirtimis, šalto ir karšto vandens kubilais, o iš pirties į ežerą galėsite nusileisti vadinamąją „tarzanke“. Todėl negaiškite laiko ir nustebinkite savo brangiausius padovanodami jiems nepamirštamą ir nuostabų poilsį kaimo turizmo sodyboje „Brazylija“ ant Dviragio ežero kranto!

Medinių namelių nuoma yra prieinama kiekvienam, todėl skambinkite mums ir mes susitarsime dėl kainos priklausomai nuo užimtumo ir sezono. Į namelio nuomos kainą yra įskaičiuotas šiūkšlių išvežimas bei išrūšiavimas, tačiau namelio išvalymo paslaugos į kainą įskaičiuojamos nėra. Namelio išvalymo kaina yra 14,481 Eur, tačiau jei patalpas išsivalote patys papildomas mokestis nėra privalomas. Svečius registruojame ir priimame nuo 14:00 iki 21:00 val., išregistravimas vyksta iki 12:00 val., tačiau jeigu pageidaujate galime suorganizuoti vėlyvą išvykimą, kuris kainuos 30% nakvynės kainos.

Dėl rezervacijos ir kainos klausimų rašykite elektroniniu paštu info@sodyba-brazylija.lt

Arba skambinkite mums telefonu +370 698 204 14

Nuotraukų galeriją rasite paspaudę čia

Laukiame Jūsų !