Sodyba šventėms

Sodyba šventėms, sodyba BrazylijaReikalinga sodyba šventėms? Kaimo turizmo sodyba „Brazylija“ gali būti puikus pasirinkimas ir ideali vieta jūsų nuostabiai šventei surengti!

Mūsų sodyba įsikūrusi ant Dviragio ežero kranto, kurią sudaro 24 ha žemės teritorija. Sodybos aplinka yra rami, erdvi ir atoki (į ją patekti galima tik vienu kaimo keliuku arba vandens transportu), ją supa nuostabūs gamtos vaizdai, kuriais galėsite mėgautis kiekvieną minutę. Pas mus rasite didįjį namą, kuriame įrengti viešbučio principo dviviečiai kambariai, vasarnamyje įrengti šešių vietų apartamentai, taip pat kiek tolėliau yra keturi šeimyniniai nameliai ir trys dviviečiai mediniai nameliai. Didžiajame name yra paruoštos idealios sąlygos rengti įvairius seminarus, dalykinius įmonių susitikimus, komandiruotes ar šventes. Gimtadieniai, jubiliejai, vestuvės – viską galite organizuoti čia, mes turime ir banketines ir seminarų sales! Taip pat priminsime, kad mūsų sodyba šventėms yra pritaikyta taip, kad jums ir jūsų svečiams tikrai netektų nuobodžiauti. Sodyboje ir viduje ir lauke įrengtos renginių ir sporto vietos: lauko terasos ir mansardos šventėms, griliaus namelis, laužavietės, maudymosi vietos su liepteliais, garinė pirtis, šalto ir šilto vandens kubilas, krepšinio, tinklinio, futbolo ir teniso aikštelės. Viduje galite žaisti stalo tenisą, rusišką biliardą, smiginį ir kitus žaidimus. Galėsite leistis į žvejybą, išsinuomoti valtis bei katerius plaukiojimui, taip pat vandens dviračius ir netgi vandens slides. Turime ir pokyliams skirta plaustą! Paminėti reiktų ir katamarunus, burlentes, kanojas, baidares, na o sausumoje galite važinėti keturračiu motociklu ar dviračiais. Žiemos metu išbandykite slidinėjimą, sniego roges, čiuožinėjimą su pačiūžomis, ledo roges ir ledo burlentas, kaitavimą ant ledo, poledinę žvejybą…Atsipalaidavimui galėsite pasimėgauti pirtimi ant ežero, pirtimi medžiuose arba pirtimi su ekete. Pas mus sodyba šventėms ne tik paprasta vieta, kurioje visi susėda ir švenčia ar sprendžia verslo klausimus, tai ir aktyvus poilsis, kuomet su kolegomis galite atsipalaiduoti ir dar geriau susibendrauti radę bendrų mėgstamų užsiėmimų.

Taigi, kartais ieškodami vietos įvairiems seminarams ar tiesiog vietos įprastoms šventėms, kaip pavyzdžiui, gimtadieniai, jubiliejai, vestuvės ir panašiai, galite pamiršti įvairius prabangius viešbučius su įmantriais restoranais, SPA centrais ir visais patogumais, nes kaimo turizmo sodyba šventėms yra daug originalesnis pasirinkimas, kuris tikrai nustebins visus šventės dalyvius ir leis pasijusti jaukiai bei žaismingai, juk gamta ir natūralumas visada suteikia mums malonumo ir atsipalaidavimo.

Papildoma informacija: internetas prie didžiojo namo suteikiamas nemokamai; vienas malkų pundelis namelių šildymui ar griliui duodamas nemokamai; pobūvių salės nuoma  dienai 86.886 euro; seminarų salės nuoma dienai 86.886 euro; maitinimo salės nuoma dienai 28.962 euro; patalynė ir rankšluosčiai taip pat duodami nemokamai.

Dėl detalesnės informacijos ir rezervacijos bei kainų teiraukitės:

Elektroniniu paštu info@sodyba-brazylija.lt

Telefonu +370 698 204 14

Nuotraukų galeriją rasite paspaudę čia

Laukiame Jūsų !