Sodybos nuoma

Sodybos nuoma, sodyba BrazylijaPoilsis prie ežero yra vienas iš didžiausių malonumų, kurį galime sau suteikti, todėl jeigu mąstote, kur galėtumėte praleisti savo atostogas, o galbūt tiesiog kelias dienas ištrūkti ir pailsėti – sodybos nuoma pas mus yra pats puikiausias pasirinkimas!

Kaimo turizmo sodyba „Brazylija“ tai ne tik sodybos nuoma prie Dviragio ežero kranto, bet ir puiki vieta norintiems praleisti aktyvų arba ramų laisvalaikį. Tai – 24 ha žemės teritorija, įsikūrusi Dviragio ežero pusiasalyje, kuriame galite išsinuomoti dviviečius kambarius didžiajame name, pasiūlyti galime ir vasarnamį, įrengtą su šešių vietų apartamentais ir mansarda bei terasa – čia galėsite mėgautis nuostabiu vaizdu į ežerą! Galbūt norite ramiai atsipalaiduoti ir pajusti ramybę? Siūlome jums stiklinį meditacijos namelį ant mūsų ežero kranto, kuriame galėsite užsiimti joga, skaitymu ar tiesiog ramiai pabūti su savimi ir atsipalaiduoti. Na, o šiek tiek toliau nuo didžiojo namo, turime keturis šeimyninius medinius namelius ir tris dviviečius namelius. Taigi, pas mus sodybos nuoma yra tinkama visiems – nesvarbu, ar jūs su šeima, ar vienas, ar su antrąja pusę, o galbūt draugais – pas mus tikrai rasite, ką veikti.

Kaimo turizmo sodyba „Brazylija“ yra atoki, rami ir nuošali vieta, į kurią patekti galite tik vienu vieninteliu keliuku arba tiktai vandens transportu, todėl jūsų ramybė tikrai nebus sudrumsta. Vasarnamyje turime žaidimų kambarį, skirtą vaikams, kad mūsų mažieji turėtų savo veiklos ir leistų tėvams daugiau laiko skirti sau. Vakarais galite pasimėgauti saulėlydžiu sėdėdami prie ežero, rasite ir smagų kalnelį vandens pramogoms. Taip pat galime jums pasiūlyti ir pirtis bei karšto ar šalto vandens kubilus su SPA procedūromis, tam, kad jūsų poilsis būtų dar malonesnis. Prie ežero turime ir didelį smėlio paplūdimį, kuriame galės žaisti vaikai, o sodybos viduje įrengti sporto kompleksai. Čia rasite ir laužavietes, griliaus namelius, sales šventėms bei seminarams, krepšinio, tinklinio, futbolo ir teniso aikšteles. Galėsite žaisti ir rusišką biliardą, smiginį ir kitus žaidimus, skirtus visai šeimai. Jeigu mėgstate žvejoti, galėsite čiupti valtį ir pasinertį į atpalaiduojančią žvejybą. Nuomotis galima ir vandens dviračius, katerius ar vandens slides, katamaranus, burlentes, kanojas ir baidares! Jeigu manote, kad sodybos nuoma žiemos metu yra prastas pasirinkimas  dėl oro sąlygų ir pramogų stokos – galime paprieštarauti. Žiemos metu jūsų laukia slidinėjimas, sniego  ir ledo rogės, ledo burlentė, čiuožinėjimas pažiūžomis, ledo ritulys, kaitavimas ant ledo, poledinė žvejybą ir daug kitų pramogų. Galime pažadėti, kad pas mus nuobodžiauti jums tikrai nebus kada ir metų laikas – vasara ar žiema – tikrai nėra kliūtis.

Taigi, sodybos nuoma pas mus – ideali galimybė pailsėti, todėl skambinkite iškart ir nepraleiskite progos padovanoti nuostabų laiką sau ir savo artimiesiems!

Rašykite mums elektroniniu paštu info@sodyba-brazylija.lt

Arba skambinkite mums telefonu +370 698 204 14

Nuotraukų galeriją rasite paspaudę čia

Laukiame Jūsų !