Sodyba „Brazylija“

Poilsis prie ežero yra vienas iš didžiausių malonumų, kurį galime sau suteikti, todėl jeigu mąstote, kur galėtumėte praleisti savo atostogas, o galbūt tiesiog kelias dienas ištrūkti ir pailsėti – sodybos nuoma pas mus yra pats puikiausias pasirinkimas!

GERAS POILSIS – ATGAIVA KŪNUI IR SIELAI

 

Visos sodybos nuoma

Skambinkite
+370 698 20414

Kaimo turizmo sodyba „Brazylija“ tai ne tik sodybos nuoma prie ežero kranto, bet ir puiki vieta norintiems  aktyvaus laisvalaikio arba ramaus poilsio.

Tai – 24 ha žemės teritorija, įsikūrusi Dviragio ežero pusiasalyje, kuriame galite išsinuomoti dviviečius kambarius didžiajame name, pasiūlyti galime ir vasarnamį, įrengtą su šešių vietų apartamentais ir mansarda bei terasa – čia galėsite mėgautis nuostabiu vaizdu į ežerą!

Galbūt norite ramaus poilsio,  atsipalaiduoti ir mėgautis natūralia gamtos ramuma? Siūlome jums stiklinį meditacijos namelį ant mūsų ežero kranto, kuriame galėsite užsiimti joga, skaitymu ar tiesiog atsipalaiduoti, pabūti su savimi. Šiek tiek toliau nuo didžiojo namo, turime keturis šeimyninius medinius namelius ir tris dviviečius namelius.

Taigi, pas mus rasite nuomojamų namelių visai šeima, romantiškam laisvalaikiui su antrąja pusę ar su draugų kompanija, o galbūt norite pailsėti vienas  – pas mus tikrai rasite tinkamą variantą.

Nakvynė ir pasibūvimas 60-čiai žmonių be pašalinių asmenų, savaitgaliais ir šventinėmis dienomis – 1800 € /1 diena.

 
 

Atraskite pramogas ir poilsį sodyboje „Brazylija“

Pramogos ir SPA procedūros

Kaimo turizmo sodyba „Brazylija“ yra atoki, rami ir nuošali vieta, į kurią patekti galite tik vienu vieninteliu keliuku arba tiktai vandens transportu, todėl jūsų ramybė tikrai nebus sudrumsta. Vasarnamyje turime žaidimų kambarį, skirtą vaikams, kad mūsų mažieji turėtų savo veiklos ir leistų tėvams daugiau laiko skirti sau. Vakarais galite pasimėgauti saulėlydžiu sėdėdami prie ežero, rasite ir smagų kalnelį vandens pramogoms.

Taip pat galime jums pasiūlyti ir pirtis bei karšto ar šalto vandens kubilus su SPA procedūromis, tam, kad jūsų poilsis būtų dar malonesnis. Prie ežero turime ir didelį smėlio paplūdimį, kuriame galės žaisti vaikai, o sodybos viduje įrengti sporto kompleksai. Čia rasite ir laužavietes, griliaus namelius, sales šventėms bei seminarams, krepšinio, tinklinio, futbolo ir teniso aikšteles. Galėsite žaisti ir rusišką biliardą, smiginį ir kitus žaidimus, skirtus visai šeimai. Jeigu mėgstate žvejoti, galėsite čiupti valtį ir pasinertį į atpalaiduojančią žvejybą.Nuomotis galima ir vandens dviračius, katerius ar vandens slides, katamaranus, burlentes, kanojas ir baidares! Jeigu manote, kad sodybos nuoma žiemos metu yra prastas pasirinkimas dėl oro sąlygų ir pramogų stokos – galime paprieštarauti. Žiemos metu jūsų laukia slidinėjimas, sniego ir ledo rogės, ledo burlentė, čiuožinėjimas pažiūžomis, ledo ritulys, kaitavimas ant ledo, poledinė žvejybą ir daug kitų pramogų. Galime pažadėti, kad pas mus nuobodžiauti jums tikrai nebus kada ir metų laikas – vasara ar žiema – tikrai nėra kliūtis.

Taigi, sodybos nuoma pas mus – puiki galimybė pailsėti, todėl skambinkite iškart ir nepraleiskite progos padovanoti nuostabų laiką sau ir savo artimiesiems! 

 

Laukiame JŪsų svečiuose!

 

Kaimo turizmo sodyba „Brazylija“

Mūsų istorija prasidėjo 1990m

Medinių namelių nuoma yra prieinama kiekvienam, todėl skambinkite mums ir mes susitarsime dėl kainos priklausomai nuo užimtumo ir sezono. 

Į namelio nuomos kainą yra įskaičiuotas šiūkšlių išvežimas bei išrūšiavimas, tačiau namelio išvalymo paslaugos į kainą įskaičiuojamos nėra. 

Namelio išvalymo kaina yra 15€, tačiau jei patalpas išsivalote patys papildomas mokestis nėra privalomas. 

Svečius registruojame ir priimame nuo 14:00 iki 21:00 val., išregistravimas vyksta iki 12:00 val., tačiau jeigu pageidaujate galime suorganizuoti vėlyvą išvykimą, kuris kainuos 30% nakvynės kainos.

 

MŪSŲ KOMANDA

 

Sodybos personalas

Robertas Brazys

Robertas BrazysSODYBOS ŠEIMININKAS

Mes džiaugiamės tuo, ką darome kasdien, tik dėl Jūsų tobulėjam kiekvieną sezoną. Todėl net jei orų prognozės nieko gero nežada, mes turime tiek daug pramogų, kad net neleisime gulėti be veiklos.

Ruošiamaruošiama

Ruošiama.

Ruošiamaruošiama

Ruošiama.

Ruošiamaruošiama

Ruošiama.